GSM Devi Turkcell, Telefon Kiralama Dönemi Başlıyor

Kur farkları ve ülkemizdeki vergilerle fiyatları bir hayli artan telefonlara ulaşmak fazlasıyla güç bir hâl almış durumda. Turkcell de bunun farkına varmış olacak ki son etkinliğinde bu konuya değindi.

Geçtiğimiz günlerde Kıbrıs’ta düzenlenen Teknoloji Elçileri etkinliğinde Turkcell Satıştan Sorumlu Müdür Yardımcısı Murat Erkan, firmanın gelecek yıl planlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Öncelikle garantili ikinci el telefon satma projesinden bahseden Turkcell, aldığı kullanılmış telefonları KVK ve Genpa’nın teknik servislerinde yenileyerek kutulayacağını ve Turkcell satış noktalarında Turkcell garantisiyle kullanıcılara sunacağını bildirdi.

Yapılan sunumda ülkemizdeki yüksek fiyatlı telefonlar için iPhone Xs Max örneğini veren Erkan, tüketicilerin böyle bir telefona 6 taksitte sahip olmasının çok zor olduğunu belirtti. Bu sebeple de alternatif yollar oluşturmanın gerekliliğini vurguladı.

Bu alternatif yol ise Cihaz Kiralama sistemi. Cihaz Kiralama sistemi sayesinde kullanıcılar belirli aylık ödemelerle istedikleri cihazlara sahip olabilecekler. Kiralama süreci sonunda ise cihazı Turkcell’e iade edecekler.

 

GSM Devi Turkcell, Telefon Kiralama Dönemi Başlıyor” için bir yorum

  • 29 Kasım 2018 tarihinde, saat 13:48
    Permalink

    Acaba kaç paradan kiralayacak sıfır fiyatına gelirse hiç bir anlamı olmaz

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç çubuğuna atla