Just Cause 4 için Geri Sayım Başladı

Merakla beklenen Just Cause 4 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Yaşanılan gelişmeler ile birlikte oyunun yapımcıları, Just Cause 4 için tabiri caizse müthiş bir fragman yayınladılar.

Just Cause 4 için müthiş bir fragman yayınlandı!

Just Cause 4 fragmanı ile aklınızı başınızdan alacak!

Square Enix tarafından geliştirilen yapım oynanış videosuyla dudak ısırtıyor. Oyun mekaniğiyle dikkatleri üzere toplayacak olan yapımcılar, oyuncuları Güney Amerika’ya yolculuğa çıkartıyor. Yeni geliştirilen Apex motoruyla tabiri caizse görsel ziyafet sunacak olan serinin dördüncü oyunu, oldukça iddialı geliyor.

Yayınlanan yeni fragmandan kısaca bahsedecek olursak, oyundaki gerçekçi hava koşulları oldukça ön plana çıkartılmış. Bugün yayınlanan fragmanda ayrıca kahramanımız Rico‘nun hortum ve çeşitli doğa olayları ile mücadelesine gösteren Square Enix, yeni oyunu ile birlikte açık dünya oyunlarına bambaşka bir soluk getirecek.

Oyunda birçok doğal afete ve hava koşullarına yer verecek olan yapımcılar, oyunculara birbirinden eşsiz anlar yaşatacak. Bol bol yıkımın yaşanacağı oyunda, oyuncuları birçok zorluk bekliyor.

Sinema filmini aratmayacak olan yeni oyun, 4 Aralık 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformaları için satışa sunulacak. Yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here