Ayleigh McGhee Ayakkabısı yüzünden bütün gece acı çekti, gerçeği öğrenince şaşkına döndü

0
59

Bütün gece topuklu ayakkabılarından şikayet eden kadın, yaptığı yanlışı fotoğraflara bakınca anladı. Söz konusu olay İskoçya’nın Glasgow şehrinde yaşayan Ayleigh McGhee ‘nin başına geldi. Bütün gece topuklu ayakkabıların üzerinde durmakta zorlanan Ayleigh, ertesi gün fotoğraflarına bakınca şaşkına döndü. Bakın genç kadını viral hale getiren olay neydi?


Ayleigh McGhee topuklu ayakkabılar giydikten bir süre sonra acı verse de, ayaklar su toplasa da kadınların her daim vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam edecek gibi duruyor. Peki ya topuklu ayakkabının ters giyilme ihtimali başınıza gelseydi nasıl bir acı verirdi?

Untitled-2

Bu söz konusu olayı İskoçya’nın Glasgow şehrinde yaşayan Ayleigh McGhee yaşadı. Arkadaşlarıyla beraber dışarı çıkan Ayleigh için gece pek güzel başlamadı. Ayaklarının ağrısından bütün geceyi kendi tabiriyle ‘inleyerek’ geçiren genç kadın başına gelen olayı arkadaşıyla paylaştı. Genç kadın arkadaşına yazdığı mesajda şöyle diyordu: ‘Bütün geceyi acı içinde inleyerek geçirdim. Ayaklarımın ağrısından yürüyemedim bile. Ancak bunu seninle paylaşmadan edemeyeceğim. Çünkü bu oldukça komik. Ayakkabılarımı ters giymişim.’

Resmi Twitter'da görüntüle

Kaynak : mynet.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here