Fortnite, 2019 Yılında Hesap Birleştirme Özelliği Geliyor

1
88
Fortnite oyunu, PlayStation 4’ten Nintendo Switch’e geçen oyuncularının en büyük korkusuna çare olacak hesap birleştirme özelliği 2019 yılında uygulanacak.

Fortnite bu yılın başlarında Nintendo Switch’e geldiğinde, Sony’nin platformlar arası oyunlar konusundaki eksikliği oyunculara zorlu zamanlar yaşatmıştı ve birçok oyuncu, daha önce PlayStation 4’te oynadıkları hesaplarının Nintedo’da yasaklandığını (ya da daha doğru bir ifadeyle söylemek gerekirse aynı hesapla Nintendo üzerinden oynayamadıklarını) öğrenmişti.

Bu oyuncular Fortnite’ı Switch’te oynamak için yeni hesap oluşturmak zorunda kaldı. Bu ciddi bir sorundu ve bunun sonucunda çıkan tartışmalar, Sony’nin konsollarında platformlar arası oyuna izin vermesine yol açtı.

Diğer platformlardaki kullanımları nedeniyle Switch’te engellenen hesaplar şu an kullanılabilirken, Epic Games, oyuncuların Fortnite’ta satın aldıkları her şeyi tek bir hesapta toplamak için açtıkları ikincil hesapları birleştirme ile ilgili bir yol bulacağının sözünü vermişti.

Firmadan yapılan açıklama şu şekildedir;

“Devam eden bazı teknik endişeler sebebiyle gelecek yılın ilk yarısına kadar Hesap Birleştirme özelliğini geciktireceğiz. Bu işlemin, diğer hesaplardan birincil hesaplarına aktarım yapmak isteyen kullanıcılarımızın kullanımına sunulmadan önce, eksiksiz bir şekilde test edildiğinden ve düzgün bir şekilde çalıştığından emin olmak istiyoruz. Lansmanda, gelişmelerle ilgili size rehberlik edecek bir internet sayfasını içerecek özelliğin çıkışı yaklaşınca sizi haberdar edeceğiz! ”

Kaynak :https://www.polygon.com/fortnite/2018/11/30/18119533/fortnite-account-merge-cross-platform-play-switch

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here