PubG Mobile 1.Yıldönümünü İstanbul’da Parti Vererek Kutlayacak

0
2

Dünyanın farklı bölgelerinde kutlamalar düzenleyen PUBG Mobile 1. Yıldönümünü Türkiye’deki kutlama partisini İstanbul’da gerçekleştirecek.

Uygulama mağazalarında geçtiğimiz yıl yerini alan PUBG Mobile, kısa sürede oldukça geniş bir kitlenin beğenisini kazanmayı başardı. 2018 yılı içinde 200 milyon toplam indirme ve 30 milyon günlük aktif oyuncu gibi oldukça iddialı rakamlara ulaşan oyun, Türkiye’de ise 12 milyon kez indirilerek 2018 yılının en popüler ikinci oyunu olmayı başardı.

Oyunun ‘asıl’ geliştiricisi olan PUBG Corporation ve mobil dünyadaki geliştiricisi ve dağıtımcısı olan Tencent Games, PUBG Mobile’ın oyuncularla buluşmasının 1. yıldönümünü renkli etkinliklerle kutluyor. Halihazırda oyun içinde kutlamalara başlamış olan Tencent Games, bu kutlamaları PUBG Mobile oyuncuları ile düzenleyeceği partilere taşıyacak.

PUBG Corporation ve Tencent Games, oyunun birinci yılına özel olarak dünyanın pek çok yerinde 1. Yıldönümü Partisi düzenliyor ve kutlamalar kapsamında oyunun Türkiye’deki etkinliği, 7 Nisan tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek. Yalnızca PUBG Mobile oyuncularının katılabileceği etkinliğe son başvuru tarihi ise 2 Nisan.

Oyun dünyasının ünlü isimlerinin de yer alacağı partide katılımcılar, bu etkinlik için özel olarak hazırlanmış T2 araçlarla kısa bir İstanbul turu yaptıktan sonra parti alanına geçecekler. Oyuncular, parti boyunca dans, müzik, turnuvalar ve çeşitli atıştırmalıklarla eğlencenin zirvesine çıkacak.

Kaynak :https://www.fanatik.com.tr/pubg-mobile-1inci-yil-donumu-partisi-7-nisanda-istanbulda-gerceklesecek-2053483

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here