PUBG’nin 4. Sezonu İçin Oluşturulan Sinematik Fragmanı Yayınlandı (Video)

0
103

Hayatta kalma oyunlarının önde gelen isimlerinden olan PUBG‘nin 4. Sezonu İçin Oluşturulan Sinematik Fragmanı Yayınlandı. Yayınlanan video, Erangel adasının geçmişte neler yaşadığını gösteriyor ve PUBG’nin sinematik olarak hazırlanan ilk videosu olma ünvanına sahip.

Son yılların popüler oyunlarından bir tanesi olan PUBG, piyasaya sürüldüğü zaman oyun sektörünü kasıp kavurdu. Bu oyunun hemen ardındansa başka şirketler, hayatta kalma türünde oyunları piyasaya sürerek çeşitliliği artırdırlar ve büyük bir rekabet ortamı oluştu. Fortnite ile Apex Legends’ın piyasaya sürülmesiyle birlikte oyuncuların bir kısmı bu oyunlara kaymış olsalar bile, PUBG’nin popülaritesi hiçbir zaman azalmadı.

PUBG‘nin dördüncü sezonu, 24 Temmuz’da başlayacak. Oyunseverler yeni sezonu heyecanla beklerken geliştirici şirket, PUBG’nin bilinmeyen hikayesini ön plana çıkarmayı amaçlayarak PUBG’nin 4. Sezonu İçin Oluşturulan Sinematik Fragmanı hazırladı. Elbette PUBG’nin gerçek bir tarihsel öyküsü yok ancak geliştiriciler, 1965’ten günümüze kadar gelen süreçte Erangel’de neler yaşandığını gözler önüne serdiler.

pubg

Popüler oyunun yayınlanan fragmanı, Erangel adasındaki küçük bir çocuğun yaşadıklarını gösteriyor. Düşman kuvvetlerinin yaptığı kıyım sonrasında ada terk ediliyor ve aradan uzunca bir zaman geçtikten sonra harabeye dönerek, çeşitli çatışmalara sahne oluyor. Fragmanın sonunda ise bir adamın monitörler aracılığıyla bu adayı izlediğini görebiliyoruz.

Daha önce yapılan açıklamalarda Erangel’e büyük yeniliklerin geldiği duyurulmuştu. İlerleyen dönemlerde geliştirici şirketin çalışmalarının, PUBG’nin yeniden kral olmasını sağlayıp sağlamayacağını hep birlikte göreceğiz.

Oyun severlerin yakından takip ettiği bu oyun, üç farklı sürüme sahiptir. Bunlar, Pubg Steam, Pubg Mobile ve yeni piyasaya çıkmış olan Pubg Lite. Pubg Mobile ve Pubg Lite sürümlerini ücretsiz oynayabilirsiniz. Ayrıca Pubg mobile sürümünü akıllı telefonunuzda ve tablet cihazlarınızda da rahatlıkla ve ücretsiz oynayabilirsiniz. Tüm sürümlerde haritalar aynı olmaları dışında aralarında ki fark grafik ve görüntü kaliteleridir. Orjinal yani piyasaya ilk çıkan ücretli versiyonu, sadece bilgisayarda oynanabilmektedir. Ancak yüksek bir donanım istemektedir. Geçtiğimiz aylarda PlayStation sürümüde oyun severlerle buluşmuştur.

PUBG’nin dördüncü için yayınlanan sinematik fragmanını, hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:


Tüm dünya da çılgınlar gibi oynanan ve adına film ve videolar çekilen çağımızın oyununu sizlerde oynamadıysanız, mutlaka indirip oynayın. Bol eğlence ve keyif almanız temennisiyle.

Kaynak :https://www.unilad.co.uk/gaming/pubg-gets-its-first-ever-story-trailer-and-its-pretty-dark/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here