Yeni Çıkan Oyunlar (Eylül-Aralık 2018)

2018 yılının son aylarında yeni oyun piyasaya sürüldü.. Bugün sizlere bu oyunları listeledik.

2018 yılı oyun sektörü için dolu dolu geçmeye devam ediyor. Son iki yıldır battle royale furyasının estiği oyun sektöründe pek çok yeni oyun çıkmaya hazırlanıyor. Bu oyunların bazıları 2018’in devamında karşımıza çıkacaktı. Bugün sizlere, 2018’in sonu çıkan birbirinden başarılı oyunları listeleyeceğiz. Bu oyunlar, oyuncuları şimdiden heyecanlandırmayı başarıyor.

2018: Spider-Man
Spider-Man ile ilgili görsel sonucu

Muhteşem grafiklere sahip olan oyunun hikaye yönünden de oyuncuları tatmin etmesi bekleniyor. Oyun, önümüzdeki ay 7 Eylül’da PS4’e özel satışa sunuldu..

 

 

2018: Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider ile ilgili görsel sonucu

En ünlü kadın oyun karakterlerinden Lara Croft’un maceraları devam ediyor. PC, PS4 ve Xbox One için çıkan oyun, 14 Eylül’de sevenleriyle buluştu.

 

 

2018: Assassin’s Creed Odyssey
Assassin’s Creed Odyssey ile ilgili görsel sonucu

5 Ekim’de oyuncuların karşısına çıkan yeni Assassin’s Creed oyunu, ortaya çıkan videolara göre grafiksel anlamda büyük yenilikler sunuyor. Oyun; PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yaptı.

 

 

2018: Battlefield V
Battlefield V ile ilgili görsel sonucu

Battlefield 1 ile büyük kitlelere hitap eden oyun, yeni oyunu ile 19 Ekim’de karşımıza çıktı.. Call of Duty’nin 2. Dünya Savaşı temasının ardından DICE’ın da 2. Dünya Savaşı’na odaklandığını görüyoruz. Oyun PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yaptı.

 

 

2018: Red Dead Redemption 2
read dead redemption 2 ile ilgili görsel sonucu

Rockstar Games’in uzun süredir beklenen oyunu, 26 Ekim’de bu hasrete son verdi. PS4 ve Xbox One için çıkış yaptı.. GTA V mekaniklerine de sahip olması beklenen oyunun ilerleyen dönemde PC için de çıkması bekleniyor.

 

 

2018: Fallout 76
Fallout 76 ile ilgili görsel sonucu

RPG oyunlarının en iddialılarından biri olan Fallout 76, 14 Kasım’da PS4 ve Xbox One için çıkış yaptı. Fallout 4’ün ardından grafik anlamında çok büyük gelişmeler olmasa da oyunun hikayesi ve mekanikleri oyuncuları cezbediyor.

 

 

2018: Darksiders 3
Darksiders 3 ile ilgili görsel sonucu

27 Kasım’da oyuncuların karşısına çıkacak oyun, destansı grafikleri ile oyuncuların ilgisini çekiyor. PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak Darksiders 3’ün büyük ilgi ile karşılanması bekleniyor.

 

 

2018: Super Smash Bros. Ultimate
Super Smash Bros. Ultimate ile ilgili görsel sonucu

Nintendo’nun boy gösterisi yaptığı oyun, 7 Aralık’ta Nintendo Switch’e çıkacak. Oyuncuların sevdikleri karakterleri oynayabilecekleri oyunda, Pokemon’dan Super Mario’ya kadar pek çok seriden karakter yer alıyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here