Zula Oyun da Enflasyonla Topyekün Mücadele Başlattı. %10 İndirim Fırsatı

1
30

Türk Oyun Yapım Firması tarafından yayınlanan yazıda, Zula oyun paketlerde indirime gittiğini açıkladı. Firmanın yapmış olduğu açıklama da Türkiye nin kazanacağına vurgu yapıldı. Açıklama aşağıda şu şekilde yer almaktadır:

SİZE BİR SÖZ VERMİŞTİK

Son 6 ayda yaşanan döviz kurundaki dalgalanmalar ve buna bağlı olarak şeffaf bir şekilde açıkladığımız maliyet artışlarından dolayı 17 Eylül 2018 tarihinde Zula paket fiyatlarında güncelleme yapmıştık. Yaptığımız güncelleme artan maliyetlerin yarısı oranda gerçekleşmiş ve döviz kurunda yaşanacak düzelme ile fiyatların geriye çekilebileceğinden bahsetmiştik.

%100 yerli ve milli bir oyun üretmenin ve bu oyunu Dünya’nın her bir köşesinde milyonlarca oyuncuya keyifle oynatmanın gururunu yaşayan Zula, yerli ve milli bilinç ile T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın başlatmış olduğu ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCEADELE kampanyasına destek vermektedir.

ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE kampanyası ile Zula Altın paket fiyatlarında 1 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli %10 indirime gidilecektir.

Türkiye’nin ilk ve tek %100 yerli MMOFPS oyunu Zula olarak bu mücadelenin içinde olmaktan ve bu mücadeleye destek veren binlerce kurumun yanında yer almaktan gurur duymaktayız.

#TürkiyeKazanacak

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here